Квіткова пристрасть старовижівчанки Тетяни Тканової

24 Серпня 2021, 11:00
Тетяна Тканова 2154
Тетяна Тканова

На подвір’ї Тетяни Тканової зі Старої Вижівки − справжній квітковий рай.

Можливо, окремі подивуються, мовляв, що ж у цім такого незвичайного, адже у селищі розкішні клумби − через хату. І вони матимуть рацію: українським жінкам із давніх-давен властива любов до вирощування квітів.

А незвичайність квітучого розмаїття біля будинку, що по вулиці Володимирській, у тім, що виплекане воно жінкою, щодень котрої минає у нелегкому двобої з важкими недугами. Тетяна Тканова пересувається за допомогою візка, та, попри цю обставину, залишається оптимісткою і, як сама каже, не здається.

Намагається виконувати домашні справи, які їй під силу. І не кидає «свою казку» − чарівні квіти на присадибній ділянці та висаджені у горщики, що для неї є розрадою, котра не тільки милує око, а навіть лікує біль.

Читайте також: «Кожна вишивка − часточка душі», − рукодільниця зі Старої Вижівки Валентина Курижко. 

Власним квітковим царством Тетяна Тканова опікується із ранньої весни й до пізньої осені, поповнюючи його різновидами рослин, які виписує через інтернет або просить сусідів купити на місцевому базарі.

Видно, квіти теж ростуть краще, коли відчувають людське тепло й любов, якими жінка ділиться із ними сповна. Тому на чималій клумбі протягом літнього сезону − квітно-квітно!

Тут є й ще один цікавий момент. Старовижівчанка звикла робити справу, за яку взялася, до кінця й на совість, із повною віддачею. Яскравим свідченням цього є той факт, що у її трудовій книжці єдиний запис – 45 років вона працювала бухгалтером у старовижівському райвідділі поліції (раніше міліції). Не змінювала не лише місця роботи, а й кабінет! Завжди користувалася повагою у колег і у… 22 (!) керівників цього підрозділу. І безпосередніх, і обласних.

Важливо не опускати руки, не здаватися, як повсякчас твердить собі і оточуючим ця із сильним характером жінка, котра безмежно закохана у божественно-прекрасну навколишню природну красу.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «РАЙОН.СТАРА ВИЖІВКА» заборонене. 

 

Коментар
Код блоку:
11/08/2022 Четвер
11.08.2022
10.08.2022