Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Анжела Пухаєва
Анжела Пухаєва

Передбачила президентство та з'єднала шістсот пар, – історія знахарки з Паридуб

10:57 11.12.2018
2653

Анжела Пухаєва із села Паридуби майже сорок років допомагає людям.

Про це пише газета Вісник.

Повернути чоловіка або дружину, які пішли з родини, заговорити так, щоб Бог дав одиноким пару, знайти вкрадені або загублені гроші, продати автомобіль, вилікувати пияка… З якою тільки бідою не йдуть до Анжели Пухаєвої із села Паридуби. Вона навіть передбачила колись президентство Вік­тора Ющенка.

Втекла від війни

Її хату в Паридубах знають від старого до малого. Анжелу у селі називають «чеченкою», хоч насправді жінка – осетинка.

«Допомагаю людям майже сорок років. З 1991 року мешкаю в Україні. Війна на Кавказі перевернула моє життя. Чоловік, росіянин, був військовим і дуже липким до грошей, почав продавати зброю. І якби ж то одній воюючій стороні, а то обом, у тому числі й чеченцям. Осетини прилякали, що знищать. Через це я й втікала з маленькою донечкою на руках світ за очі. Чоловік безслідно зник, може, й до цього часу десь переховується», – каже Анжела Давидівна.

Анжелу Давидівну запросили в Україну знайомі, котрі гостювали колись у Цхінвалі. Так шеф-кухар стала свинаркою у Харківській області. Там познайомилася з полісянками, які трудилися на обробітку буряків, і приїхала на Волинь, у Старовижівський район.

Міліція кликала на підмогу знахарку

Коли люди почули про надзвичайні можливості Анжели Пухаєвої, до неї почали їхати звідусіль.

«Якось звернулася до мене жінка, у якої пропав 30-річний брат. Де тільки не шукали, та марно. Звернулася молитовно до Бога – і побачила у видінні: чоловік ловив рибу на озері і впав у воду. Щоб знайти тіло, взяла круглу хлібину, встромила у неї посередині свічку, поставили хлібину в човен і пустили на воду. Прочитала замовляння. Чекати довелося довгенько, навіть задрімала. Аж раптом крізь сон чую: «Анжело, прокидайся, човен з хлібиною зупинився». «Де хлібина – там голова утопленика», – кажу його рідним. І справді, на тому місці й знайшли чоловіка», – розповідає знахарка.

Кілька років тому була подібна історія і в Паридубах на ставку. Скільки разів протягували сітками, а покійника ніяк не могли знайти. Від безвиході міліція послала по Анжелу.

«Близько шести годин хлібина зі свічкою кружляла по воді, поки зупинилася», – згадує Анжела Пухаєва.

Детективну історію довелося «розслідувати» жінці в Шацьку. Провидиця підказала рідним потерпілого, що утопленик лежить захований між човнами і що помер не своєю смертю.

12 років тому поборола рак

Поки ми розмовляли, до хати знахарки зайшла Віра Шимчук з Ковеля й одразу долучилася до розмови:

«Дванадцять років тому мені поставили невтішний діагноз: онкологія. Уже прийняла кілька «хімій». Медики безпомічно розводили руками і пропонували операцію, а тоді я почула про Анжелу. Цілителька почала лікувати мене травами та молитвою. Нелегко було, але воно того варте. Згодом я відчула себе краще. Групи інвалідності, звичайно, позбавили. Але краще бути без неї, аніж з такою страшною хворобою. Відтоді медикам я не довіряю. Завдяки цій жінці я досі жива», – каже Віра Шимчук з Ковеля.

Одружила 600 пар?

«Я поєднала близько шестисот пар», – вражає жінка.

А якщо хтось з пари не кохає іншого, то ви все одно сприяєте їхньому шлюбові?

«У жодному разі. Приворотами я не займаюсь, бо це явище тимчасове і негативно відображається на житті та здоров’ї людей. У молитві я прошу Бога поєднати тільки люблячі серця, а вже на Небесах Господь вирішує, бути людям разом чи ні Про неї кажуть, що може повернути коханих у сім’ю, вилікувати пияків, знайти загублені гроші», – пояснює Анжела Пухаєва.

Цілителька уже давно стала в Паридубах своєю. Втім, часто згадує рідний дім: батька – вчителя іноземної, що знав сім мов, маму – також учительку, розвіяну по світу родину. Розкриває таємницю свого імені, яким назвав її люблячий тато: осетинською воно звучить Земфіра, турецькою – Ханзерифа. А в очах, незважаючи на бойовий характер, проглядається сум. Нелегко жити далеко від місця, де народився. Навіть якщо ти провидиця.

Передрук заборонений

Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин