Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Старій Вижівці розповіли, як дотримуватись законодавстава про працю
У Старій Вижівці розповіли, як дотримуватись законодавстава про працю

У Старій Вижівці розповіли, як дотримуватись законодавства про працю

12:50 19.09.2018
541

У Старій Вижівці відбувся семінар для підприємців, представників органів місцевого самоврядування, установ та організацій.

Про це повідомляють на сайті Управління держпраці у Волинській області.

Ніна Бляшук, головний державний інспектор Управління, окреслила основні питання, які стосуються законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів. Наголосили на відповідальності згідно законодавства, яка настає у випадку порушення цих вимог.

Людмила Шкуро, головний державний інспектор, наголосила присутнім на порядку проведення атестації робочих місць та підкреслила, що результати атестації робочих місць в першу чергу використовуються для розроблення заходів для покращення умов праці та оздоровлення працівників і тільки в разі неможливості мінімізувати дію шкідливих виробничих факторів надавати працівникам пільги та компенсації.

Головний державний інспектор Аліна Щербяк, звернула увагу присутніх на дію ЗУ «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», на загальні вимоги щодо безпечної продукції, а також наголосила на співпраці з органами ринкового нагляду.

Провели роз’яснювальну роботу щодо реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, ведення їх обліку та дотримання порядку проведення державного технічного контролю (огляду) таких засобів.

Коментарі
19 квітня
Сьогодні
Вчора
17.04.2019
16.04.2019
15.04.2019
14.04.2019
13.04.2019
12.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин