Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Старовижівські педагоги здобули друге місце в обласних туристичних змаганнях

17:00 17.09.2018
570

На березі озера Глухівське відбувались обласні туристичні змагання серед працівників освіти Волині.

У заході взяли участь 28 команд освітян з різних районів та міст області.

Про це повідомляє сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Серед них – 5 команд управлінь та відділів освіти, 20 команд вчителів та 3 команди педагогів закладів вищої та професійної освіти. Також у змаганнях брали участь та демонстрували свої вміння освітяни з Луганщини – місто Попасна.

На урочистому відкритті учасників змагань вітали: начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентна Яриніч, голова Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, а також директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін.

Виступаючі підкреслили важливе значення даного заходу, адже змагання дають змогу набути необхідних вмінь і навичок, які вчителі можуть передати своїм вихованцям, сприяють зміцненню здоров’я, пропагують цікавий активний відпочинок як серед педагогів, так і серед дітей.

Впродовж трьох днів збірні команди освітян з великим азартом змагались на дистанціях туристської «Смуги перешкод», комбінованої естафети з водного та велосипедного туризму, спортивного орієнтування за окремими програмами серед працівників управлінь та відділів освіти, навчальних закладів обласного підпорядкування, вищих навчальних закладів та педагогічних працівників закладів освіти. Також освітяни демонстрували свої вміння та навички у наданні долікарської допомоги.

В результаті напруженої боротьби серед команд з числа педагогічних працівників навчальних закладів перемогу здобула команда освітян м.Луцька. Старовижівські педагоги посіли почесне ІІ загальнокомандне місце. А замкнули трійку лідерів у цій категорії педагоги Камінь-Каширського району.

Серед команд з числа працівників управлінь та відділів освіти лідерами стали управлінці із Ратнівського району, друге місце посіли управлінці з відділу освіти м. Ковель і третьою стала команда освітян-управлінців м. Володимир-Волинський.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, дипломами обласного центру туризму, спорту та екскурсій, кубками та медалями.

Хоча переможці визначились, проте переможених не було, адже кожен мав змогу проявити себе і утвердитись як особистість, отримав неоціненний практичний туристський досвід, величезний заряд бадьорості та енергії на новий навчальний рік.

Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора
17.12.2018
16.12.2018
15.12.2018
14.12.2018
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин