Глухівський ліцеїст − призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук

Учні Ліцею села Глухи імені Богдана Крикончука гідно представили заклад на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук.
Про це написала Галина Грицюк у фейсбуці.
«Юні науковці доклали чимало зусиль, щоб досягти високих результатів, і ми пишаємося їхніми здобутками», − ідеться в дописі.
Третє місце посів Назар Потапчук, учень 9 класу (секція агрономія, тема «Особливості розмноження рослин роду Hydrangea L. зеленими живцями», наукова керівниця − вчителька біології Потапчук В.П.).
Нагадаємо, торік хлопець працював над роботою «Розмноження хвойних та вічнозелених рослин методом живцювання» і також здобув третє місце.
Нагадаємо, юні старовижівські науковці вибороли 12 призових місць в області на конкурсі Малої академії наук, а ліцеїстка з Дубечного здобула призове ІІІ місце за науково-дослідницьку роботу «Життя та спротив північного прикордоння в російсько-українській війні на прикладі села Дубечне Дубечненської сільської ради Ковельського району».
«Вдячних слів заслуговують і ті школярі та їхні наставники, які представляли свої дослідження в області, але зупинились за кілька кроків від найвищих вершин», − написали в повідомленні.
- Анна Палеводюк, учениця 8 класу, секція екологія, тема «Екологічний стан водних екосистем села Глухи», наукова керівниця, вчителька Яковук І.П.
- Олександра Кондаурова, учениця 11 класу, секція метеорологія та кліматологія, тема «Прояв глобальних кліматичних змін на території Ковельського району», наукова керівниця, вчителька Кіпень А.І.
Читайте також про успіхи школярів Старовижівського краю:
- Дубечненський ліцеїст – переможець обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;
- Школяр з Яревища – серед переможців обласного фотоконкурсу;
- Смолярівські ліцеїсти – призери олімпіади з фізики;
- Кримненські ліцеїстки – переможниці обласного фотоконкурсу;
- Юна старовижівська літераторка − серед найкращих на Волині.
«Щиро вітаємо юних науковців та їхніх керівників! Нехай ваші наукові відкриття стануть прологом успішної наукової діяльності у майбутньому! Завжди рухайтесь тільки вперед і досягайте своїх мрій», − ідеться в дописі.