У Старій Вижівці обговорили питання протидії туберкульозу

09 Липня 2024, 15:05
Учасники зустрічі 557
Учасники зустрічі

У Старій Вижівці відбулася зустріч медиків, під час якої обговорили пріоритетні напрямки протидії туберкульозу.

Задля покращення обізнаності працівників щодо надання медичних послуг з діагностики та лікування туберкульозної інфекції комунальне некомерційне підприємство «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» 8 липня відвідала медична директорка з амбулаторно-поліклінічної роботи Волинської обласної інфекційної лікарні, обласна фтизіатриня Наталія Чурсіна. Про це написала Галина Чимрук у фейсбуці.

Про актуальні питання щодо профілактики, раннього виявлення, супроводу пацієнтів із туберкульозом на амбулаторному етапі лікування − про це та багато іншого, не менш важливо та корисного для посилення компетенцій, не лише слухали, а й дискутували лікарі Старовижівської «первинки» з обласною фахівчинею.

«Так, ми можемо подолати туберкульоз! Але працюючи разом, в тісному тандемі «медик − пацієнт». Тому продовжуємо невпинно навчатись, щоб бути кращими!» – ідеться в дописі.

Медики нагадують: якщо турбує кашель понад три  тижні, субфебрилітет (температура тіла 37-37,5), загальна слабкість, втрата маси тіла, нічна пітливість, то повідомте своєму лікарю або пройдіть скринінг анонімно, скориставшись анкетою в зоні очікування амбулаторій чи перейшовши за посиланням. 

«Отримали два «так» на запитання анкети − є привід записатись на прийом до лікаря», − наголошують у повідомленні.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром