«Хрест хоробрих»: воїна з Сереховичівської громади нагородили відзнакою головнокомандувача ЗСУ

12 Лютого 2024, 09:33
Олександр Токар 1126
Олександр Токар

Молодший сержант Олександр Токар, позивний «Бумер», командир першого стрілецького відділення третього стрілецького взводу другої стрілецької роти Камінь-Каширського батальйону Волинської бригади тероборони одержав нагороду від головнокомандувача ЗСУ.

Про це повідомили на сторінці 100 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ у фейсбуці.

Чоловікові, який родом з Сереховичівської громади, − 27 років, у цивільному житті він працював будівельником, проте вже у перші дні широкомасштабного вторгнення добровольцем став до лав ЗСУ.

Найбільшими захопленнями Олександра (навіть на війні!) залишаються історичні фільми та якісна українська музика.

На рідній Волині на «Бумера» чекають з Перемогою кохана дружина Наталя та семирічний син Єгор.

Читайте також: Захисник зі Старовижівщини отримав нагороду за оборону Харкова. 

Ворог вдався до чергового масштабного штурму позицій Камінь-Каширського батальйону Волинської бригади тероборони 25-27 грудня 2023 року, зокрема, атакував позицію, старшим на якій був Олександр Токар.

«Попередньо провівши потужну артпідготовку, сотні орків за підтримки десятків одиниць бронетехніки посунули вперед… Проте у підсумку мусили ганебно відступити, втративши 14 одиниць бронетехніки, понад 60 осіб вбитими і понад 180 – пораненими», − ідеться в дописі.

За виявлену мужність та вміле керування особовим складом під час відбиття ворожого штурму молодшого сержанта Олександра Токаря нагородили відзнакою головнокомандувача Збройних сил України «Хрест хоробрих».

Зазначимо, цю нагороду отримують військовослужбовці та працівники Збройних сил України за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя (здоров'я) під час участі у бойових діях об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що відзнаку «Золотий хрест» отримали  Ярослав Самчук  з Мизового, Віктор Балюк з Серехович, Роман Марко з  Любохин. 

Коментар
02/03/2024 Субота
02.03.2024
01.03.2024