У Грабовому виготовляють вітамінні суміші та захисні мазі для українських військових

04 Січня 2024, 10:35
Вітамінні суміші для захисників. Фото Олени Онищук 824
Вітамінні суміші для захисників. Фото Олени Онищук

Жителі села Грабове Сереховичівської громади виготовили та передали на фронт через волонтерів з Дубової вітамінну суміш з меду, імбиря і лимонів.

Про це Район.Стара Вижівка розповіла грабівчанка Олена Онищук.

«Захисники про такі суміші відгукуються дуже позитивно.  Це корисно і смачно, допоможе їм підтримати імунітет, попередити захворюваня. Таку суміш можна просто їсти або ж змішувати з водою. Тож хай смакує нашим військовим», − каже Олена Онищук.

Фінансову допомогу у розмірі 5 503 гривні для виготовлення вітамінно-медової суміші надав Сереховичівський ліцей. За кошти закупили продукти, необхідні для її виробництва.

Також грабівчани зробили захисну мазь для обличчя та рук на основі бджолиного воску та олій. Використовували олію календули, обліпихову, виноградних кісточок. Додавали у відповідних пропорціях віск, після цього продукт загусав.

«Така мазь також стає у нагоді нашим воїнам, зважаючи на нинішні погодні умови – вітер, сирість, холод. Шкіра обличчя та рук часто обвітрюється, а мазь має захисну  та живильну дію», − розповідає Олена.

Жителі Грабового та вихідці з цього села відгукуються на ініціативи стосовно допомоги нашим захисникам, про які Олена Онищук оголошує у мережі.

«Хтось приносить віск, деякі діляться бляшанками, дехто допомагає гроші збирати. Сконтактовуємо один з одним і гуртуємося», − каже грабівчанка.

Окрім вітамінних сумішей та захисних мазей, жителі Грабового виготовляють також окопні свічки. Раніше Район.Стара Вижівка писав, що грабівчани зібрали овочі на сухі борщі для захисників.

«Задля благої справи або в клубі збираємося, або в когось вдома. І працюємо. Немало моїх односельчан захищає Україну. Чи не в кожного в селі є друг чи родич у ЗСУ. Мабуть, це і мотивує та спонукає жителів Грабового постійно допомагати українській армії», − ділиться думками Олена Онищук.

Підтримати грабівчан та їхні волонтерські ініціативи можна за номером карти 5168752014908522.

«Нам важлива кожна гривня, кожне слово підтримки. Також є потреба у бляшанках для виготовлення окопних свічок», − зазначає Олена Онищук.

Коментар
24/07/2024 Вівторок
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром