Люди Району: науковець зі Старої Вижівки Василь Денисюк

20 Лютого 2023, 11:21
Василь Денисюк 1669
Василь Денисюк

Розповіли про викладача кафедри історії України та археології Волинського національного університету імені Лесі Українки Василя Денисюка, який родом зі Старої Вижівки.

Про це написали на сторінці кафедри історії України та археології у фейсбуці.

Василь Денисюк народився 14.03.1986 року в селищі Стара Вижівка Волинської області. У 2003 році закінчив школу зі срібною медаллю та поступив до Волинського державного університету імені Лесі Українки.

У 2007 році став переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з історії, в 2008 році його нагородили дипломом «Кращий студент» за участь в культурному, науковому та соціальному житті університету. В тому ж році завершив навчання в університеті, отримавши дипломом з відзнакою та здобувши кваліфікацію магістра історії.

У 2008 році почав працювати на різних посадах в університеті. У 2009–2012 роках навчався в аспірантурі Волинського національного університету імені Лесі Українки.

У січні 2013 року у спеціалізованій вченій раді Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук на тему «Українсько-польські відносини на Волині в контексті національної політики російського уряду в 1795–1862 рр.».

У 2014–2018 роках виконував обов’язки заступника декана з навчальної та наукової роботи історичного факультету СНУ імені Лесі Українки. Завдяки його участі на факультеті відкрили спеціальності «Державна безпека» та «Кібербезпека». У 2021 році отримав вчене звання доцента кафедри історії України та археології.

Відзначений почесними грамотами ВНУ імені Лесі Українки, Волинської обласної державної адміністрації, Національної спілки краєзнавців України.

Викладає такі освітні компоненти: «Україна в європейському історичному та культурному контекстах» «Методика навчання історії у закладах загальної середньої освіти» «Українські землі в європейській геополітиці (др. пол. XIV – пер. пол. XVII ст.)», «Урбанізаційні процеси в Україні в другій половині ХІХ – першій половині ХХ ст.».

Коментар
27/03/2025 Середа
26.03.2025