У Глухах створили відео в пам’ять про загиблого захисника

У селі Глухи Дубечненської громади вшанували пам’ять загиблого на війні Богдана Крикончука.
Про це написала Галина Грицюк на сторінці ліцею села Глухи у фейсбуці.
«Змиритися з цим важко…Особливо сім’ї, людям, які знали Богдана Крикончука, мудру людину з щирою душею, з великими мріями і планами на життя», − написала Галина Грицюк.
Народився Богдан Крикончук у селі Глухи, навчався, закінчив школу, здобув вищу освіту, повернувся працювати в рідну школу вчителем, створив міцну, дружню сім’ю. Доля склалася так, що він довгий час працював за кордоном.
Усе змінив день 24 лютого. Коли окупанти прийшли на нашу землю, він, не вагаючись, повернувся, щоб відвойовувати нашу незалежність. Спочатку в місцевій теробороні, а потім в складі славної 80-ї десантно-штурмової бригади в самому пеклі війни.
Читайте також: «Був справжнім патріотом»: поділилися спогадами про загиблого захисника з Глух.
«Він пішов за покликом свого серця, своєї душі, бо вболівав кровно за волю, за долю України. Він на себе взяв всю ношу непосильного тягаря, щоб відвоювати, відстояти, щоб ми були вільні. Та уціліти не зміг! Його загибель відгукується в наших серцях нестерпним болем. Водночас відчуваєш велику повагу до такого мужнього рішення — стати на захист усіх нас. Адже Богдан чітко розумів, куди йде», − ідеться в повідомленні.
«Ти став другом всім нам. Ти загинув за всіх нас – за всю Україну. У великій скорботі ми знаємо, що Ти недожив, недолюбив… Витираючи сльози, розуміємо, що Тебе так буде не вистачати твоїй родині: матері, дружині, твоїм дітям, всім, всім нам», − написали в повідомленні.