У селі на Старовижівщині провели в останню путь Героя Миколу Лампіку. ФОТО

18 Листопада 2022, 18:40
У селі на Старовижівщині провели в останню путь Героя Миколу Лампіку 3332
У селі на Старовижівщині провели в останню путь Героя Миколу Лампіку

У селі Паридуби, що на Ковельщині, відбулося поховання полеглого воїна Миколи Лампіки.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської єпархії у фейсбуці

17 листопада духовенство Ковельсько-Воскресенсього благочиння на чолі з протоієреєм Михаїлом Чупаком звершило Чин погребіня воїна ЗСУ Лампіки Миколи Леонідовича. 

Заупокійне богослужіння відбулося у селі Паридуби у місцевому храмі Української Православної Церкви святителя Николая Чудотворця.

Лампіка Микола Леонідович народився 9 квітня1973 року в с. Паридуби на Ковельщині. 3 2017 року служив в Збройних Силах України.

10 листопада 2022 року загинув, захищаючи Україну на Харківському напрямку від російських окупантів.

У воїна залишилася дружина та троє дітей.
Духовенство та вірні Володимир-Волинської єпархії УПЦ висловлюють співчуття родині полеглого захисника.
Коментар
22/04/2025 Вівторок
22.04.2025
21.04.2025

Ставайте Друзями Району

Ваші внески — це щирий жест довіри, який допомагає нам працювати незалежно й надихає на нові проєкти. Разом ми будуємо сильніше суспільство, додаючи трохи любові в кожен день!

128 із 300 учасників

Ще 172 учасників, щоб досягти мети!

Долучитися