Буцинські футболісти перемогли суперників з Колодяжного

06 Вересня 2022, 13:18
Буцинські футболісти перемогли суперників з Колодяжного 726

У Буцині провели футбольний матч.

Четвертий тур чемпіонату Ковелького району завершився для буцинців перемогою у поєдинку з ФК «Колодяжне» та приніс довгоочікувані три очки. Про це написали на сторінці ФК «Буцин» у фейсбуці.

Уже на перших секундах матчу півзахисник буцинської команди Вадим Видихай відкрив рахунок − 1:0. Другого голу не довелося довго чекати: Ілля Гелюта пробив ворота суперника, тож як результат − 2:0 на перших п’яти хвилинах гри.

На 18-й хвилині знову Ілля Гелюта збільшив рахунок до 3:0. Ще одна результативна передача − і капітанові буцинців вдалося вчетверте влучити у ворота противника.

Суперникам з Колодяжного також вдалося пробити ворота, тож 4:1.

Другий тайм розпочався голом від ФК «Колодяжне» − 4:2, а невдовзі ще один м’яч буцинці пропустили − 4:3.

Та все ж до завершення матчу ФК «Буцин» вдалося забити ще два голи. Відзначилися Петро Скакун та Вадим Пожар.

«Така гра в активній боротьбі принесла нам перемогу та три очки. Дякуємо усім за підтримку!», − ідеться в повідомленні.