У Старій Вижівці притягнули до відповідальності матір, через недогляд за дітьми

10 Серпня 2022, 15:30
У Старій Вижівці притягнули до відповідальності матір, через недогляд за дітьми 334
У Старій Вижівці притягнули до відповідальності матір, через недогляд за дітьми

У Старій Вижівці притягнули до відповідальності матір, яка недогледіла за своїми дітьми.

Про це йдеться у постанові районного суду від 8 серпня.

 

Жінка 14 липня 2022 року за місцем свого проживання ухилилася від виконання передбачених законодавством обов`язків щодо виховання своїх дітей. А саме не здійснює догляд за своїми трьома дітьми. Вони мали неохайний вигляд. В будинку антисанітарія, належних умов для навчання та розвитку дітей не забезпечено.

Таким чином жінка порушила вимоги Закону України «Про охорону дитинства». За що передбачена відповідальність за частиною 1 статті 184 КУпАП.

У судовому засіданні порушниця вину визнала повністю. Щиро розкаялася у вчиненому. Просила справу закрити за малозначністю вчиненого. Вказала, що в будинку навела порядок, виправилася. Так вийшло, бо була зайнята на огородах. А чоловік постійно знаходиться на сезонних роботах в Києві. Представники служби дітей після складання протоколу здійснювали обстеження умов проживання у її будинку. Вказує, що зауважень уже не було.

Суд постановив визнати жінку винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1-статті 184 КУпАП.

Звільнити її від адміністративної відповідальності на підставі статті 22 КУпАП при малозначності правопорушення та обмежитись усним зауваженням. Провадження у справі закрити.

Коментар
Код блоку:
04/10/2022 Вівторок
04.10.2022
03.10.2022