Буцинські футболісти − переможці благодійного турніру на підтримку ЗСУ

Футболісти 1218
Футболісти

У Луцькому районі відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ.

Спортивний захід, до якого долучилися команди ФК «Буцин» ФК «Духче», ФК «Мильськ», ФК «Піддубці» організували в селі Духче Луцького району. Про це повідомили на сторінці ФК «Буцин» у фейсбуці.

У підсумку турніру буцинські футболісти грали проти спортсменів із Духче. Суперники перейняли ініціативу з перших хвилин. У першому таймі буцинці поступалися − 0:2, але в другому все ж зуміли вирівняти рахунок 2:2. Після серії пенальті рахунок був 5:4, буцинська команда опинилася у фіналі.

«Фінал. Проти нас ФК «Мильськ». Серйозний суперник, адже переміг команду з Піддубців! Але ми зуміли практично всю гру контролювати м’яч, чим суперник поплатився рахунком 6:1 в нашу користь!», − написали буцинські футболісти.

Спортсмени подякували учасникам та вболівальникам.

«Окрема шана Збройним силам України за можливість грати у футбол!», − зазначили в дописі.

Усі зібрані кошти у сумі 9500 гривень футболісти передали волонтерам на авто.