У школах Старовижівської громади − чотири випускники-медалісти

01 Червня 2022, 07:11
У школах Старовижівської громади − чотири випускники-медалісти 748
У школах Старовижівської громади − чотири випускники-медалісти

У Старовижівській громаді підбили підсумки навчального року.

Про це написали на сторінці Старовижівської селищної ради у фейсбуці.

«Рік непростий… Ми думали, що найбільший виклик для нас – пандемія коронавірусу, однак на долю випало ще складніше випробування, підступний ворог миттєво вніс корективи у наші плани. Проте, незважаючи ні на що, 1756 учнів громади завершують навчання, з них – 196 перебуває за кордоном. Крім того, наші заклади освіти гостинно прийняли 32 дитини із областей, де проходять бойові дії», − зазначили в дописі.

Цьогоріч у Старовижівській громаді 132 випускники 9 класу, з них дев’ять отримали свідоцтва з відзнакою (4 – у Старовижівському ліцеї, 2 – у Поліській гімназії, по одному – у Старогутівському опорному ліцеї, Галиновільській та Седлищенській гімназіях).

Передзвін останнього дзвоника лунає в цьому році для 66 випускників 11 класу, серед яких чотири «медалісти»: дві срібні медалі вручені у Мизівському ліцеї, одна золота медаль та одна срібна медаль – у Старовижівському ліцеї.

Завершився навчальний рік і у восьми дитячих садках Старовижівської громади, в яких здобували освіту 377 дітей. З них – 156 планують з 1 вересня стати першокласниками. Освітній процес завершився і для 92 учнів дитячої музичної школи та для 620 вихованців Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості.

Читайте також: З турботою про дітей: у дитсадку Старої Вижівки модернізували систему опалення. 

Коментар
Код блоку:
11/08/2022 Четвер
11.08.2022
10.08.2022