Понад три тисячі жителів Старовижівщини вчасно розрахувалися за газ

05 Квітня 2022, 12:25
Понад три тисячі жителів Старовижівщини вчасно розрахувалися за газ Реклама 371
Понад три тисячі жителів Старовижівщини вчасно розрахувалися за газ

Понад 180 тисяч споживачів у Волинській області вчасно сплатили за блакитне паливо. З них 3 303 – жителі Старовижівщини.

Про це Район.Стара Вижівка інформують у пресслужбі ТОВ «Волиньгаз Збут». 

ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», дякує 180 760 побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

Українці розуміють, що оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань, а також ще один ваш внесок в оборону свого села чи міста і реальна допомога державі під час війни.

Попри війну в країні, найкраще минулого місяця розраховувалися за спожите блакитне паливо жителі Старовижівщини, Камінь-Каширщини та Любешівщини, за що їм окрема подяка. Найменше оплат у перший місяць весни надійшло від мешканців Луцька та Нововолинська. 

У порівнянні з березнем минулого року, рівень оплати за спожитий газ Волинській області впав на 14%.

Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ «Волиньгаз Збут» наразі становить понад 500 млн грн.

Під час дії воєнного стану ТОВ «Волиньгаз Збут» не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.

Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ «Волиньгаз Збут» можуть через онлайн-сервіси: 

Нагадують, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості будуть аналізувати органи соціального захисту населення в травні поточного року.

Коментар
Код блоку:
11/08/2022 Четвер
11.08.2022
10.08.2022