Як волиняни можуть безплатно отримати конфіскат з митниці

18 Грудня 2021, 08:01
Конфіскат 1049
Конфіскат

Чи не щотижня на волинських пунктах пропуску із Польщею та Білоруссю до України намагаються провезти нелегальний товар. 

Це і одяг, і побутова техніка, і дитячі товари. Правопорушники приховують реальну вартість або ж саму продукцію, однак після обшуків пильних митників – товар вилучають. Що ж роблять із конфіскатом далі – дивіться у сюжеті 12 каналу.

Якщо три дитини для вас – це велика сім’я, то ми вас здивуємо. У Анатолія та Ольги Сокачів із села Петрове – чверть сотні. Виховали 4 своїх, а ще 21 дитину – всиновили. Адже, кажуть, живуть, аби служити дітям.

Старші 12 дітей вже будують власне життя і створюють свої сім’ї. Однак в Анатолія та Ольги – клопотів не меншає: наймолодшій доньці нині 5 років. Окрім того, доглядають ще й 25 внуків. Це потребує неабиякої фізичної сили та матеріальної бази. Нині приїхали до Луцька, аби привезти для дітлахів новий одяг та інші завжди потрібні малечі речі.

А їх, до слова, у Луцьку можна взяти безплатно.

Одяг, іграшки та побутову техніку, які прикордонники конфіскували на пунктах пропуску, віддають тим, хто потребує.

Аби отримати таку матеріальну допомогу необхідно заповнити відповідну заявку на сайті https://setam.net.ua/freetransfers.

На відповідному державному сайті, де проводяться торги, є окремий розділ – безоплатна передача. За заявами відповідних організацій, органів, військових, будинків сімейного типу ми передаємо такі матеріальні цінності, – каже Західного міжрегіонального управління Міністерства Юстиції Тарас Грень.

Акції передачі майна влаштовуватимуть систематично. Сайт – всеукраїнський, тож отримати таку допомогу можуть не лише волинські організації. Тобто, подати заявку можна із будь-якої області.

Коментар
27/09/2023 Середа
27.09.2023
26.09.2023