Волиньгаз з початку року встановив 31 новий ШГРП виробництва RGC Production

29 Жовтня 2021, 16:10
Волиньгаз з початку року встановив 31 новий ШГРП виробництва RGC Production Реклама 475
Волиньгаз з початку року встановив 31 новий ШГРП виробництва RGC Production

З початку року АТ «Волиньгаз» встановив тридцять один шафовий газорегуляторний пункт виробництва RGС Production.

Сучасні ШГРП замінили тридцятирічне зношене обладнання. Нові шафові газорегуляторні пункти забезпечують стабільну та безперебійну подачу газу більш як тисячі клієнтам «Волиньгазу». Про це Бізнес.Район повідомляють у пресслужбі АТ «Волиньгаз».

Сучасне обладнання оснащене сучасною автоматикою та якісними італійськими регуляторами тиску. Його використовують для одно- або двоступеневого зниження тиску газу: з високого – на середній, з середнього – на низький, що підтримує коректну та безперебійну роботу газових приладів, розрахованих на низький тиск.

Незалежно від об’ємів використання газу, нові ШГРП не тільки автоматично підтримують постійний вихідний тиск, але й попереджають його стрибки, що робить подачу газу стабільною 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Крім того, це  обладнання укомплектоване спеціальними фільтрами, які очищують блакитне паливо перед його подачею споживачам.

Заміна ШГРП є частиною плану розвитку компанії. Такі роботи фінансуються за рахунок тарифу з розподілу газу, тому своєчасна оплата послуги доставки газу нашими споживачам гарантує утримання газорозподільних мереж та обладнання на них у належному стані.

До кінця 2021 року АТ «Волиньгаз» планує встановити ще 32 нових ШГРП. 

Читайте також: На аварійно-диспетчерській-службі АТ «Волиньгаз» школярам розповіли про безпечне користування газом

Довідково. Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тисяч км газопроводів та понад 8 мільйонів споживачів газу.

 

Коментар
Код блоку:
13/08/2022 Субота
13.08.2022
12.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром