«Родинні історії війни»: Український інститут національної пам'яті розпочинає всеукраїнську акцію

30 Квітня 2021, 08:00
649

До Дня пам’яті та примирення 8 травня та до річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Український інститут національної пам'яті розпочинає всеукраїнську безстрокову акцію «Родинні історії війни».

Про це повідомляють на сторінці Посольства України в Казахстані. 

«Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім до лав Червоної армії пішли понад 7 мільйонів українців. В арміях Союзників воювали 250 тисяч військових українського походження, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч воїнів», – йдеться у дописі.

Українці зробили значний внесок у спільну перемогу над нацизмом, яка була б неможливою без незламності та людської гідності сотень тисяч звичайних людей. Без їхніх історій наша пам’ять про Другу світову війну не буде цілісною.

Читайте також: Любомльський міський голова завершив війну у Берліні та сфотографувався в кабінеті Гітлера

Український інститут національної пам'яті закликає всіх ділитися родинними історіями, пов'язаними з подіями Другої світової.

Щоб взяти участь в акції потрібно опублікувати розповідь у будь-якій соціальній мережі під хештегом #РодинніІсторіїВійни та додати до тексту фотографію члена родини. 

Найбільш зворушливими дописами Український інститут національної пам’яті поділиться на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Три роки неволі: як волинянин вижив у полоні в Норвегії. #ЦінаІсторії

Читайте також: Темний ліс пам’яті: репортаж з однієї братської могили

Коментар
Код блоку:
26/11/2022 Субота
26.11.2022
25.11.2022