Юні старовижівчани стали призерами на чемпіонаті зі спортивного орієнтування

16 Квітня 2021, 09:00
Учасники змагань 1472
Учасники змагань

Вихованці Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості побували на чемпіонаті зі спортивного орієнтування на подовжених дистанціях.

Змагання відбувалися у Луцьку протягом 10-11 квітня. Про це написали на сайті Старовижівської громади.

Ці змагання зібрали майже 200 учасників із Луцького, Ківерцівського, Ковельського, Старовижівського районів Волинської області і гостей із Рівненської, Івано-Франківської областей та міста Києва.

Два дні тривала напружена боротьба за призові місця. Приємно, що вихованці Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості стали призерами у своїх вікових групах. Соломія Оксенчук здобула друге місце, Денис Юхимук та Ярослав Тусюк – треті місця.