Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Старовижівщина: підприємців попередили про відповідальність за продаж алкоголю неповнолітнім

09:00 05.04.2021
735

Служба у справах дітей Старовижівської селищної ради нагадала про відповідальність за продаж особам, які не досягли 18 років, алкогольних та тютюнових виробів.

Посадовці повідомили, що відповідно до статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» не можна продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої, тютюнові вироби особам, які не досягли 18 років. Про це повідомили на сайті Старовижівської громади.

За неправомірні дії з боку суб’єктів господарювання щодо продажу дітям алкогольних або тютюнових виробів передбачена адміністративна відповідальність із застосуванням штрафу у розмірі 6800 грн. Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності та сплачує штраф від 500 до 1700 грн.

Читайте також: Старовижівська громада: надали допомогу особі, яка постраждала від домашнього насильства.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
23 квітня
Вчора
21.04.2021
20.04.2021
19.04.2021
18.04.2021
17.04.2021
16.04.2021