У Дубечненській громаді діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

23 Березня 2021, 10:00
У Дубечненській громаді діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги 1436
У Дубечненській громаді діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

У Дубечненській громаді працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Про це ідеться на сторінці Центру надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради у фейсбук.

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їхніх потреб.

Основні завдання мобільної бригади:

  •  надання психологічної допомоги та належних соціальних послуг постраждалим особам;
  • реагування та надання не пізніше ніж упродовж однієї доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема, шляхом кризового та екстреного втручання;
  •  інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг;
  •  роз’яснення постраждалим особам їхніх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання.
  • здійснення інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

Телефон мобільної бригади 0989064351.

Прийом заяв від постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюють в Центрі надання соціальних послуг Дубечненської сільської ради за адресою: село Дубечне, вулиця Незалежності, 20.

Читайте також: У Старовижівській громаді діє безкоштовний прокат засобів реабілітації. 


 

Коментар
26/01/2022 Вівторок
25.01.2022
24.01.2022