Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Підписують меморандум
Підписують меморандум

Дубечненська громада долучиться до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

11:00 19.02.2021
1042

Дубечненська громада підписала з поліцією меморандум про співпрацю та партнерство.

Угоду підписали 17 лютого. Про це повідомила поліція Волинської області у фейсбук.

Побачивши успішний приклад запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» у сусідніх населених пунктах, долучитися до нього вирішила Дубечненська територіальна громада. Це перша громада Волині, яка готова взяти участь у проєкті поза конкурсом та самостійно придбає для своїх поліцейських офіцерів службовий автомобіль.

Меморандум про співпрацю з правоохоронцями підписав голова Дубечненської громади Анатолій Костючик.

«Спочатку представники громад ставились доволі скептично до проєкту, але зараз і мешканці громад, і місцева влада дуже задоволені працею поліцейських на місцях. Вони живуть своєю роботою, знають жителів населених пунктів, розуміють усі проблеми і всіляко допомагають людям», − сказав Сергій Козак, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Голова Дубечненської громади Анатолій Костючик наголосив, що громада виконуватиме всі зобов’язання проєкту. Зокрема, йдеться й про купівлю автомобіля та забезпечення належних умов для роботи поліцейських. Він зауважив, що приміщення для поліцейської станції вже належним чином облаштоване.

До слова, Волинська область є однією з перших, що долучилася до реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Нині на території області працює 34 поліцейські офіцери.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
27 лютого
Сьогодні
Вчора
25.02.2021
24.02.2021
23.02.2021
22.02.2021