Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Школи в Україні зобов'язані мати медика, – Кабмін

16:00 23.01.2021
380

Медик відтепер має бути у штаті кожного закладу загальної середньої освіти в Україні.

Це правило діє для приватних і державних шкіл, повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, – про це інформує gazeta.ua

Він наголосив, що 20 січня Кабмін ухвалив відповідну постанову «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти», яку розробило МОЗ.

«Затверджений Порядок передбачає, що медичне обслуговування може здійснюватися медичними працівниками, які входять до штату таких закладів освіти. Якщо ж медика немає, то можна укласти договір із будь-яким закладом охорони здоров'я про медичне обслуговування», – пояснив Ляшко.

За його словами, під час навчання в учнів має бути постійний контроль за станом здоров'я. Медики мають слідкувати за тим, щоб діти вчасно вакцинувалися, проходили медичний огляд для профілактики. Також школярам повинні пояснювати питання щодо вакцинації, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, збереження репродуктивного здоров'я, протидії поширенню серед учнів звичок, небезпечних для їх фізичного та психічного здоров'я.

Учні випускних класів після закінчення жорсткого карантину вчитимуться за змішаною формою навчання. У тих областях, де ситуація з епідемією буде під контролем, вони зможуть навчатись як зазвичай. Повернення учнів випускних класів до повноцінного і звичного навчання необхідне та важливе.

Читайте також: Пенсії з 1 січня зросли для 2,3 мільйона українців

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
8 березня
Сьогодні
Вчора
06.03.2021
05.03.2021
04.03.2021
03.03.2021
02.03.2021
01.03.2021