У Старовижівському районі знижується рівень захворювання на коронавірус

16 Грудня 2020, 11:39
Засідання 1019
Засідання

За останній тиждень на Старовижівщині спостерівається зниження захворюваності на COVID-19.

Про це інформують у пресслужбі РДА.

16 грудня відбулося засідання районної моніторингової групи щодо запобігання та протидії поширенню на території району коронавірусної інфекції. Під час засідання керівники відповідних служб прозвітували про проведену за минулий тиждень роботу щодо дотримання жителями району карантинних обмежень.

Вони підкреслили, що карантинні обмеження все ж дають свої результати, тому ситуація із захворюваністю на COVID-19 дещо стабілізувалася – за минулий тиждень захворіли лише дві особи.

Станом на 16 грудня, в районі 317 випадків лабораторно-підтвердженого захворювання на COVID-19, 297 жителів району подолали недугу. 12 активно хворих на COVID-19, з них: 1 госпіталізований (в інфекційному відділенні КНП «Ратнівська центральна районна лікарня»), 11 – лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів.

«Однак, попри позитивну динаміку зменшення кількості хворих на коронавірус, все ж необхідно і надалі системно дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусної інфекції. Адже коронавірусна інфекція не відступає, в багатьох людей хвороба протікає безсимптомно. Тому неухильне дотримання всіх превентивних заходів допоможе знизити рівень захворюваності серед населення», – йдеться у повідомленні РДА.

Коментар
Код блоку:
11/08/2022 Четвер
11.08.2022
10.08.2022