Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ігор Чайка
Ігор Чайка

Ігор Чайка заявив про готовність очолити ковельську громаду. ВІДЕО

15:02 09.09.2020
354

Журналіст із 30-річним досвідом Ігор Чайка – корінний ковельчанин – вирішив боротися за честь очолити Ковельську територіальну громаду.

Таке рішення для когось стало несподіваним, а для Чайки це – виважений крок – пише 12 канал.

«Моя професія дає мені глибоке розуміння процесів, які відбуваються, і які для багатьох часто лишаються не такими очевидними. Тому знаю, де і в чому прагну кардинальних змін. Друге місто в області за наповненням бюджету, потужний логістичний центр, українські транспортні ворота у Східну Європу повинне мати належний вигляд й відповідний план розвитку», – каже Ігор Чайка.

«Іду в мери, бо Ковель – мій дім, а не бізнес-проєкт за людські гроші. Бо хочу прозору та відповідальну владу, щоб ковельський бізнес розвивався, щоб за бюджетні кошти роботи виконували ковельські компанії, щоб створювалися нові робочі місця, щоб якісно, а головне прозоро, ремонтувалися дороги та двори. Відкрите врядування повинне стати фішкою Ковеля, щоб кожен житель громади міг звернутися до самоврядців напряму і без зайвої бюрократії», – зауважив він.

Про свої наміри Ігор Чайка заявив, як і належить тележурналістові, емоційним відеороликом «Чому я йду на вибори?», який опублікував у соцмережі Facebook на офіційній сторінці.

Глибокі, відверті, щирі слова, які дають розуміння: той, хто настільки відкритий і рішучий – заслуговує на цілковиту довіру.

До речі, у Ігоря Чайки гарні шанси очолити ковельську міську громаду. Відповідно до одного з останніх опитувань серед жителів громади, якби місцеві вибори відбулися найближчими вихідними, за нього проголосувало б значно більше виборців, ніж за інших потенційних кандидатів на цю посаду.

Читайте також: «Відступати вже нікуди»: історії від п’ятьох волинян, об'єднаних однією метою

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 вересня
Вчора
18.09.2020
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020
13.09.2020
12.09.2020