З понеділка Старовижівський район залишиться у «жовтій» карантинній зоні

30 Серпня 2020, 09:19
Карантин / Фото ілюстративне 987
Карантин / Фото ілюстративне

В Україні встановили нове епідемічне зонування щодо поширення COVID-19, яке буде діяти з 31 серпня.

Про це інформують у Волинській ОДА.

В Україні 27 серпня 2020 року встановили нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нове епідемічне зонування буде діяти протягом 14 днів, починаючи з 00 год. 00 хв. 31 серпня (понеділок).

Обласний центр Волині Луцьк віднесли до помаранчевого рівня епідемічної небезпеки. Також у помаранчевій зоні – місто Володимир-Волинський, Луцький та Маневицький райони.

Окрім того, на підставі оцінки епідемічних показників дещо змінився перелік районів та міст, що віднесені до жовтої зони. Відтак, з понеділка у жовтій зоні перебуватимуть Володимиро-Волинський, Горохівський, Іваничівський, Ківерцівський, Любешівський, Старовижівський, Турійський та Шацький райони.

Зважаючи на те, що нове зонування буде діяти на початку навчального року, процес здобуття освіти учнями буде здійснюватися у районах та містах по різному, в залежності від встановленого рівня епідемічної небезпеки.

Зокрема, у навчальних закладах, розташованих на території районів та міст, віднесених до жовтої та зеленої зони, навчання відбуватиметься у звичному режимі.

Навчальний процес у школах помаранчевої зони буде організовано за змішаною формою.

Як повідомила начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Людмила Плахотна, з цією метою будуть розроблені тимчасові навчальні плани, які будуть діяти до встановлення нових рівнів епідемічної небезпеки. Відтак, усі учасники навчально-виховного процесу будуть додатково повідомлені про деталі організації навчання дітей у школах.

Читайте також: 1 вересня на карантині: яким буде перший день навчання у старовижівських школярів


 

Коментар
27/09/2023 Середа
27.09.2023
26.09.2023