Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Засоби індивідуального захисту
Засоби індивідуального захисту

Старовижівські соцпрацівники отримали засоби індивідуального захисту

09:15 07.08.2020
380

Фахівці «Центру надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» отримали засоби індивідуального захисту від коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба установи.

Варто зазначити, допомогу старовижівські соцслужби отримали у рамках реалізації спільного проєкту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» Міністерства соціальної політики, Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та громадської спілки «Українська мережа за права дитини». Задача проєкту – посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії. Кожен набір розрахований на два місяці використання і містить медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли.

Відсутність засобів індивідуального захисту для соціальних працівників ускладнювала моніторинг вразливих сімей, куди через пандемію з інтернатних закладів повернулися діти. Крім медичного захисту, проєкт надаватиме також професійну підтримку для соціальних працівників та гуманітарну допомогу сім’ям, відповідно до індивідуальних потреб.

Окрім Волинської області, проєкт діє у Дніпропетровській, Полтавській, Миколаївській та Харківській областях. Під час проєкту навчальну підтримку отримають понад 600 фахівців, під соціальним супроводом яких перебуватиме 5000 сімей, в які повернулися діти з інтернатів.

Найкращі практики реінтеграції дітей у сім’ї, напрацьовані в ході проєкту у пілотних регіонах, планують розширити на всю Україну. Одним з результатів проєкту стане підготовка рекомендацій до п'яти регіональних планів реалізації реформи з трансформації інтернатних закладів (ДІ - реформа). Також, за результатами проєкту, згодом запропонують зміни до нормативно-правових актів, які стосуються реформи деінституціалізації.Читайте також: На Старовижівщині перевірили кілька сімей

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
19 вересня
Вчора
17.09.2020
16.09.2020
15.09.2020
14.09.2020
13.09.2020
12.09.2020
11.09.2020