Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Волині посилюють карантин

18:37 22.06.2020
456

На Волині вирішили продовжити карантин та посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Таке рішення прийняли на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 22 червня. Про це інформує пресслужба Волинської ОДА.

Члени комісії, заслухавши головного державного санітарного лікаря області Наталію Янко, вирішили взяти до виконання постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020-го року №500, та, окрім цього, прийняли ряд додаткових рішень, враховуючи епідемічну ситуацію в області.

Нагадаємо, що днями Уряд прийняв рішення про продовження адаптивного карантину до 31 липня та запровадив окремі протиепідемічні заходи в умовах адаптивного карантину.

Однак, Волинська область досі залишається серед тих, хто все ще не готовий до послаблення карантинних обмежень та переходу до наступного етапу адаптивного карантину через високий показник захворюваності. На сьогодні коефіцієнт виявлення випадків інфікування в області становить 21,16 відсотка (при рекомендованих не більше 11), а показник динаміки зростання інфікування COVID-19 становить 23,5 відсотка (при рекомендованому не більше 10).

Тож відповідно до подання головного державного санітарного лікаря області з 22 червня на території Волині посилюються протиепідемічні заходи.

Заборонено:

1) роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів (крім розміщених у них магазинів), діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, крім:

діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови дотримання відстані не менше як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років),

діяльності з адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і використання відвідувачами, крім часу приймання їжі, респіраторів або захисних масок;

2) здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міжобласному сполученні;

3) проведення релігійних заходів за участі не більше 10 осіб;

4) роботи дошкільних навчальних закладів.

Окрім цього, в окремих районах, де виявлені спалахи коронавірусу, вживатимуть додаткових заходів для недопущення поширення інфекції. Серед таких районів – Ратнівський та Камінь-Каширський.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 липня
Вчора
06.07.2020
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020
30.06.2020
29.06.2020