Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Туристи
Туристи

У Польщі повідомили, коли відкриють кордони для туристів

08:00 16.05.2020
317

Уряд Польщі має нову ідею боротьби з наслідками пандемії коронавірусу, які негативно позначилися на туристичній галузі.

у Польщі хочуть відкрити кордони для туристів з певних країн, де ситуація, пов’язана з епідеміологічною загрозою, «знаходиться під контролем», повідомляє inpoland.net.pl.

Прогнозують, що вже в липні та серпні через кордон почнуть пропускати іноземців із країн, де є найменша кількість коронавірусних інфекцій. Другий варіант розвитку подій, запровадження якого потрібно проаналізувати, передбачає, що туристи з-за кордону також зможуть перетнути польський кордон без необхідності перебування на карантині, якщо за кілька днів до того вони пройдуть тестування на коронавірус і той буде негативним.

«Оскільки сьогодні ми говоримо про те, що у випадку сезонних або транскордонних працівників, ми повинні дати їм можливість приїзду без карантину, то такого роду рішення, якщо епідемічна ситуація це дозволяє, було б хорошим варіантом для туризму і, звичайно ж, ми будемо його більш детально розглядати», – зазначила Ядвіга Емілевич, віце-прем’єр з розвитку, яка відповідає в уряді за туризм.

Урядовиця зазначає, що все залежить від розвитку епідемії. Однак згадані пропозиції могли б запобігти занепаду готельної сфери у Польщі.

Читайте також: У Польщі дозволили сезонним працівникам з України відбувати карантин у полі

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2020
24.05.2020
23.05.2020
22.05.2020
21.05.2020
20.05.2020