ФОПи зможуть отримати соціальну допомогу від Уряду

27 Квітня 2020, 09:44
Гроші 1087
Гроші

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей. А також для людей, які втратили роботу та зареєструвались у центрі зайнятості як безробітні.

Про це повідомили на Урядовому порталі

Відповідну постанову «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» прийняли на засіданні Уряду 22 квітня 2020 року.

«Ми посилюємо соціальні гарантії для сімей, які потребують соціальної підтримки в період карантину», – зазначила Міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Уряд запровадив виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок, на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

Таку допомогу отримає близько 300 тисяч сімей. Вона надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до шести років – 1 779 гривень; для дітей віком від шести до десяти років – 2 218 гривень).

Також змінено підхід до розрахунку сукупного доходу сім’ї при визначенні права на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям. Підхід до розрахунку змінено для осіб, які під час карантину стали безробітними: до доходу не буде враховуватись отримана заробітна плата, а лише допомога по безробіттю.

Цією підтримкою охоплять близько 100 тисяч громадян. Середньомісячний розмір допомоги для малозабезпеченої сім’ї, в якій виховуються неповнолітні діти, становитиме від 2800 до 3020 гривень.

Рішенням Уряду збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг одержувачами житлових субсидій та пільг, за наявності якої житлова субсидія не призначається.

Читайте також:В Україні продовжили карантин до 11 травня

 

Коментар
Код блоку:
29/09/2022 Четвер
29.09.2022
28.09.2022
Афіша