Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Старовижівським підприємцям-порушникам заборонили брати участь в тендерах

09:11 03.04.2020
541

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України притягнуло до відповідальності трьох підприємців за спотворення результатів торгів.

Про це інформують на сайті обласного відділення антимонопольників.

Рішенням Волинського обласного територіального відділення АМКУ від 18 березня 2020 р. № 4 визнано, що ФОП Джаджа С.П., ФОП Матвіюк М.І. та ФОП Зубчик В.І. під час участі у відкритих торгах із закупівлі м’яса проведених Нововолинським науковим ліцеєм-інтернатом Волинської обласної ради та Управлінням освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів.

Узгодивши свою поведінку та свої тендерні пропозиції, підприємці тим самим усунули конкуренцію та змагальність між собою, що суперечить обов'язковій умові участі у конкурентних процедурах закупівель відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», а відтак вчинили антиконкурентні узгоджені дії, заборонені Законом України «Про захист економічної конкуренції».

У зв’язку із припиненням відповідачами підприємницької діяльності як ФОП за їх рішенням у січні 2020 року до них застосували штрафи відповідно до приписів статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Читайте також: Старовижівські підприємці уникнули покарання за незаконний розіграш тендерів

Підприємці внесенні в базу суб’єктів господарювання, що вчинили порушення передбачене пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів.

У разі відновлення господарської діяльності відповідачами, згідно із приписами статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники протягом трьох років зобов’язані відхилити їх тендерні пропозиції, як суб’єктам господарювання, які притягувались до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

До слова, до викриття антимонопольниками троє старовижівських підприємців виграли понад 120 тендерних процедур майже на 21 мільйон гривень.

Читайте також: Старовижівські посадовці розтратили майже два мільйони з держбюджету

У Буцині незаконно видобували пісок. ФОТО

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 травня
Вчора
24.05.2020
23.05.2020
22.05.2020
21.05.2020
20.05.2020
19.05.2020
18.05.2020