У МОЗ затвердили правила роботи ринків під час карантину

31 Березня 2020, 18:33
3571

Міністерство охорони здоров'я прописало умови роботи продуктових ринків під час карантину, зокрема, на 20 квадратних метрах повинен знаходитися лише один відвідувач.

Відповідна постанова за підписом заступника міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка оприлюднена на сайті МОЗ, пише Укрінформ.

«Органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість функціонування ринків лише за дотримання наступних умов: 1) зареєстрований оператор ринку харчових продуктів; 2) знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі; 3) наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж 1,5 метри», – йдеться в документі.

Також умовами роботи ринків є: забезпечення персоналу та покупців засобами індивідуального захисту; забезпечення можливості дотримання протиепідемічних заходів.

Що ж до ринків вихідного дня, то для них відстань між місцями торгівлі має становити не менше ніж 3 метри.

Як повідомлялося, з 17 березня у зв'язку з введенням карантину для запобігання поширенню коронавірусної інфекції було тимчасово припинено роботу закладів торгівлі та громадського харчування, крім аптек та продуктових магазинів. 25 березня уряд оголосив про надзвичайну ситуацію у всій країні й продовжив карантин до 24 квітня.

Читайте також: Лікарняні під час карантину видаватимуть за новими умовами

Коментар
20/05/2022 П'ятниця
20.05.2022
19.05.2022
18.05.2022