Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасники шоу
Учасники шоу

У Дубечному визначали «хто зверху».ФОТО

11:35 16.02.2020
967

У Дубечненському будинку культури влашутвали розважальну шоу-програму «Хто Зверху».

У шоу-програмі, яку провели 14 лютого, брали участь дві команди: чоловіча, яку представляли Олександр Шляхно, Роман Рибачук, Андрій Курилюк, Олег Костючик та жіноча – Лара Шляхно, Юля Рибачук, Софія Демчук, Юля Якимук. Це була битва мужності та відваги проти ніжності й краси. Про це пишуть на сайті Дубечненської громади.

Дуель чоловічого і жіночого світів ділилася на раунди, що складаються з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор.

У першому раунді із літер збирали слова, у другому грали «Показуху», у третьому вгадували пісню і виконавця, а у четвертому, який персонаж зображений на картині. У п’ятому раунді дівчата вгадували, хто з відомих футболістів на яких грає позиціях, чоловіки дивували знаннями моди та краси, а саме вгадували назви спідниць.

Сьомий конкурс став перевіркою на витривалість та інтелект одночасно. На початку лідирували чоловіки, у фіналі ситуація кардинально змінилася. Капітан жіночої команди Лара Шляхно віднайшла найкращий ракурс, для того щоб зробити селфі з більшою кількістю людей.

«Отож, ніжність та краса все-таки перемагають мужність та відвагу, а дівчата не тільки завжди праві, а й в усьому люблять отримувати гору», – зазначають на сайті.

Глядачі стали свідками змагання між чоловіками та жінками, отримали масу позитивних емоцій та заряд гарного настрою.Читайте також: Старовижівщина: хто переміг у товариській зустрічі з волейболу двох освітніх закладів

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 квітня
Вчора
05.04.2020
04.04.2020
03.04.2020
02.04.2020
01.04.2020