Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Тільки разом ми є рушійною силою», – Імберовський про відкриття школи в Любохинах

14:00 15.01.2020
1971

У селі Любохини відбулося відкритя нової школи.

15 січня на урочистостях побував депутат обласної ради Михайло Імберовський.

Читайте також: У Любохинах відкрили нову школу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Будівництво навчального закладу розпочали ще в 2011 році. Тодішній очільник облдержадміністрації Борис Клімчук заклав перший камінь до фундаменту нової школи.


За два роки звели два з половиною поверхи будівлі. А далі розпочалася політична та економічна криза, і будівництво завмерло. Змінювалася влада, а будівельний майданчик заростав бур’янами. Проектно-кошторисну документацію, яка вже застаріла, з обласних кабінетів повернули до району, щоб здати до архіву.

У 2016 році розібратися з такою ситуацією приїхав депутат обласної ради Михайло Імберовський. Поспілкувавшись з директоркою та вчителями, разом вирішили, що продовження будівництва – справа важка, але не безнадійна.
До ОДА спрямували відповідне звернення. З обласного бюджету виділили 500 тисяч гривень на продовження будівництва. На будівельний майданчик повернули техніку та робітників. Тоді Михайло Імберовський як представник від народу і обласної ради в регіональній комісії з відбору проєктів державного регіонального розвитку домігся фінансування школи з держбюджету.

Долучилися до його втілення з допомогою співфінансування обласна та районна влада. Загалом вартість проєкту – 78 мільйонів гривень. І нарешті 15 січня 2020 року відбулося урочисте відкриття Любохинівської загальноосвітньої школи.

«Мені, як представнику освітянської династії та одному з учасників спорудження цього закладу, приємно сказати, що одна з мрій не одного покоління любохинівців нарешті здійснилась і перед нами постав цей освітній заклад», – зазначив Імберовський на відкритті школи.

«Хочеться, щоб і через 10 років тут тривало активне шкільне життя та навчалося більше дітей, ніж зараз. Щоб учні, яких випускатиме школа, не шукали щастя в Європі чи Азії. Зведенням цієї школи ми довели, що тільки разом є рушійною силою, тож давайте і далі працювати над розбудовою рідного краю. Запевнимо сьогоднішніх господарів цих урочистостей – школярів, у них є хороше майбутнє», – сказав Михайло Імберовський.


Читайте також: Заступник голови ОДА проінспектував будівництво школи в Любохинах

Школу в Любохинах не відкрили на 1 вересня. ВІДЕО

Шевченко і Кузьма: в Любохинах завершують ремонт школи

Любохини: будівництву школи «підсоблять» майже 26 мільйонами гривень

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
5 грудня
Вчора
03.12.2020
02.12.2020
01.12.2020
30.11.2020
29.11.2020
28.11.2020