«Волинська осінь»: старовижівчани тріумфували на обласному турнірі

04 Листопада 2019, 09:24
1036

У крайні дні жовтня на Володимирщині відбулися змагання із спортивного орієнтування в рамках обласного турніру «Волинська осінь».

Про це повідомляють у дописах Волинському центрі національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства.

Першого дня змагання відбувалися поблизу м. Володимира Волинського. Того дня зібралася рекордна кількість змагальників – 379 учасників з 20 команд. Змагалися у трьох вікових категоріях – молодшій, середній та старшій.

За результатами першого дня змагань в загальнокомандному заліку 1 місце виборола команда Камінь-Каширського району,  2 місце зайняла Старовижівська ОТГ, а учасники Зимнівської ОТГ з Володимирщини здобули 3 місце.

Другий день змагань (30-го жовтня) проходив у Ківерцівському районі поблизу села Кульчин. Близько 300 орієнтувальників змагалися за першість, застосовуючи свої вміння та випробовуючи успіх.

Результати командного заліку другого змагального дня так і залишили золоту перемогу за учасниками Камінь-Каширського району, срібними призерами ж стала команда з Луцька, а замкнули трійку лідерів представники Старовижівської ОТГ.

Завершальний (третій) день змагань зі спортивного орієнтування «Волинська осінь» приймав Ратнівський район. Позмагатися на новоствореній, спеціалістами нашого Центру, карті з’їхалося 288 учасників з 12 команд.

За підсумком командного заліку перемогу святкували господарі змагань – школярі Ратнівського району. Друге місце здобула команда Старовижівського району і бронзові нагороди отримала команда Камінь Каширського району.

Призери змагань в особистому заліку отримали грамоти, медалі, переможці – квитки на фестиваль українського духу «Бандерштат 2020».