Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У районі соцслужба перевірила, як виховують дітей у неблагополучних сім'ях

15:49 06.09.2019
456

У Старовижівському районі соцслужба планово відвідала сім'ї.

4 вересня працівники відділу СССДМ територіального центру планове відвідування сімей, що знаходяться на обліку та перебувають у складних життєвих обставинах, повідомляє РЦСССДМ.

Відвідали села Борзова, Седлище, Буцинь. Здійснили оцінку потреб сімей, перевірку матеріально-побутових умов проживання та перевірку цільового використання державних допомог.

З батьками провели профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків та наголосили про необхідність створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.

З метою попередження будь-яких форм насильства у сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини, провели роботу щодо недопущення та усунення чинників, що спричиняють виникненню і поширенню негативних явищ. Здійснено вибіркові перевірки (4 сім’ї) щодо раціонального використання державної допомоги сім’ям з дітьми. Фактів неналежного використання допомоги не виявлено.Читайте також: У Старовижівській ОТГ перевірили на що батьки витрачають «​​​​​дитячі» гроші

У районі з сім'ї вилучили двох малолітніх дітей

На Старовижівщині п'ятьох дітей повернули в сім'ю з притулку

У районі соцслужба перевірила, як батьки виховують дітей

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин