Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Назвали, в якому комітеті працюватиме нардеп Степан Івахів

20:10 28.08.2019
341

Підготовча депутатська група затвердила кандидатури на керівні посади в парламентських комітетах, серед якого опинилися й волинські народні обранці. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні групи.

За призначення голів комітетів новообрані народні депутати мають проголосувати на пленарному засіданні Верховної Ради, – передає УНІАН.

Також інтернет-видання Кордон називає, в яких групах працюватимуть обранці від Волині. Так, Ігоря Палицю висунули на посаду секретаря Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, Ірину Констанкевич – першим заступником голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, Степана Івахіва – першим заступником голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування, а Ігоря Гузя – заступником голови Комітету з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Глави комітетів:

Так, Комітет з питань аграрної та земельної політики має очолити новообраний депутат від «Слуги народу» Микола Сольський,

Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська («Слуга народу»),

Комітет з питань бюджету – Юрій Арістов («Слуга народу»),

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко («Слуга народу»),

Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондаренко («Слуга народу»),

Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха («Слуга народу»),

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг – Андрій Герус («Слуга народу»),

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування – Михайло Радуцький(«Слуга народу»),

Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко («Слуга народу»),

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом – Іванна Климпуш-Цинцадзе («Європейська солідарність»),

Комітет з питань молоді і спорту – Андрій Кожем’якін («Батьківщина»),

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич («Слуга народу»).

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко («Слуга народу»),

Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак («Слуга народу»),

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин – Дмитро Лубінець (позафракційний),

Комітет з питань правової політики – Ірина Венедіктова («Слуга народу»),

Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський («Слуга народу»).

Разом з тим на посаду голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради «Слуга народу» запропонує кандидатуру пізніше.

Комітет з питань свободи слова очолить Нестор Шуфрич («Опозиційна платформа – За життя»),

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова («Слуга народу»),

Комітет з питань транспорту та інфраструктури – Володимир Крейденко («Слуга народу»),

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев («Слуга народу»),

Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко («Слуга народу»).

За призначення голів комітетів новообрані народні депутати мають проголосувати на пленарному засіданні Верховної Ради.

Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин