Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Людмила Шлапай
Людмила Шлапай

«Найважче – вистояти на ногах», – старовижівчанка про перукарську справу

15:33 13.08.2019
911

Власниця перукарні Людмила Шлапай розповіла про принципи роботи в своєму салоні.

Перукарська справа – це бізнес, де є правило: «Від того, як кожний працівник ставиться до людей, з якими він має справу, залежить імідж закладу», розповідають у Старовижівському центрі зайнятості.

Перукарню «Людмила» жінка відкрила у 2002 році.

Зараз заклад має зразкову репутацію. Створити салон краси було не легко, бо у цій справі є багато нюансів. Пані Людмила працює так, аби клієнт став постійним. «Якщо ж перукар не вміє цього зробити, він отримає гроші один раз», – ділиться секретами майстриня. Вона – спокійна й натхненна. Уважно працює, плавно переходячи від одного етапу до іншого. З кожним творцем краси, а їх у «Людмилі» працює четверо, можна поговорити про все на світі: починаючи від погоди і закінчуючи вірою у вищі сили.

«Професія перукаря схожа на роботу художника, який створює справжні шедеври. До того ж майстер зачіски виконує й роль лікаря», – говорить майстриня.

«Напевно, найважче – вистояти на ногах. Адже бувають дні, коли затримуєшся допізна чи приходиш на кілька годин раніше. Щоправда, іноді морально важче, ніж фізично. Що робити, коли чуєш від клієнта: «Я хочу коротку стрижку, але не зрізайте довжину». Як поєднати протилежні речі в одному бажанні? А бувають класні моменти, коли ти зробив роботу, а клієнт каже: «Вау! Я такого не очікувала!» – розповідає Людмила.

У своїйспівпраці зі службою зайнятості підприємиця неодноразово скористалася її послугами. За час своєї діяльності вдалося працевлаштувати 14 безробітних. Людмила Шлапай радо погоджується й на зустрічі із старшокласниками, які за рік-другий обиратимуть собі професію. Тож, аби учні змогли приміряти на себе фах, майстриня «здає» свою «Людмилу» у їх руки, де колеги розповідають, як це – бути перукарем.

Коментарі
17 вересня
Вчора
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин