Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Старовижівщині Прип'ять перетворюється на болото. ФОТО

12:46 31.07.2019
1459

Голова обласної ради Ірина Вахович та керівник бюджетної комісії Михайло Імберовський здійснили робочу поїздку в Старовижівський район.

Посадавці ознайомилися з проблемою обміління річки Прип'ять, інформує прес-служба Волинської облради.

В окремих місцях русло взагалі перетворилося в болото, або ж щільно поросле очеретом.

68-річна Галина з села Кримне розповіла, що в криницях майже немає води.

«Мені, щоб добратися до води потрібно спустити відро аж на 8 кадубів, а раніше було всього на три. Ми ніколи ще такого не бачили. Зі страхом чекаємо зими», – розповіла жінка.

Вона переконана, що нинішня проблема пов'язана з тим, що вийшла з ладу одна із гідротехнічних споруд на Прип'яті, яка регулювала воду. Розповідає, що раніше вода в річці була «до моху».

До такої ж думки схиляється й Кримненський сільський голова Руслан Курижко. Він каже, що шлюз знаходиться на балансі Державного агенства водних ресурсів України, яке повинно було би забезпечити ремонт цього об'єкта.

Голова обласної Ірина Вахович вважає, що до пошуку причин обміління волинських водойм потрібно підходити комплексно, залучивши експертів, науковців, відповідальних державних функціонерів з різних галузей та профілів. Тому вона ініціює створення робочої групи, завдання якої вияснити причини нинішньої ситуації та внести пропозиції щодо вирішення проблем обміління водойм, аби не допустити до екологічної катастрофи.

Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2019
20.09.2019
19.09.2019
18.09.2019
17.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин