Старовижівщина: скільки грошей витратять на оздоровлення дітей у 2019 році

24 Травня 2019, 14:27
1376

Заступник голови РДА Петро Філюк провів чергове засідання колегії, на якому йшлося про організацію підготовки відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2019 році.

Засідання відбулося 23 травня, повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

Про заходи з організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій влітку 2019 року доповіла начальниця управління соціального захисту населення Раїса Герез. Вона повідомила, що за рахунок бюджетних коштів з початку року оздоровили 7 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з них 5 дітей з багатодітних сімей та 2 дітей з інвалідністю.

Як зазначила в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Хлопук, з метою організації оздоровлення та відпочинку дітей у поточному році з районного бюджету виділено 110 тисяч гривень, заокрема на умовах співфінансування до субвенції з обласного бюджету на придбання путівок –  27 тисяч на організацію роботи таборів з денним перебуванням дітей –  83 тисячі. Старовижівська ОТГ виділила на придбання путівок 42 тисячі, на роботу пришкільних таборів – 42 тисячі гривень.

Планують придбати 41 путівку (25 путівок – Старовижівська ОТГ, 16 – Старовижівський район) для дітей пільгових категорій у позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь» с. Пульмо Шацького району з 1 червня по 14 червня.

Читайте також: Як оздоровлюватимуть дітей у Волинській області

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації затверджено мережу пришкільних таборів денного перебування (7 таборів при ЗОШ І-ІІІ ст.), що будуть працювати з 27 травня по 9 червня, де заплановано охопити відпочинком 320 дітей, які потребують особливої соціальної уваги й підтримки.

Для закріплення та поглиблення знань з англійської мови будуть функціонувати мовні табори в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка (21 учень 5-6 класів), в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кримне (20 учнів 5-7 класів).

З 20 по 22 травня 2019 року на озері Пісочне (с. Поліське) буде організовано військово-патріотичне таборування «Старовижівська Січ» серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня. Планується охопити змістовним відпочинком понад 50 дітей.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк підкреслив, що збереження і зміцнення здоров’я дітей та дорослих громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток прямо залежить від здоров’я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних духом людей.

Також, він зазначив, що головну увагу районної державної адміністрації необхідно зосередити на оздоровленні дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, створенні належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей.

Коментар
Код блоку:
27/11/2022 Неділя
27.11.2022
26.11.2022