Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Старовижівській ОТГ – 142 кандидати у депутати. СПИСОК

13:14 01.12.2018
2478

Повідомили список кандитдатів у депутати на вибори до Старовижівської ОТГ.

Про це інформують на сайті Старовижівської РДА.

Кандидати у депутати Старовижівської селищної ради:

№ зп

Прізвище, ім‘я, по батькові

Форма висування

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 1

1

Грисюк Марію Василівну

Самовисування

2

Гурський Вадим Петрович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3

Кліщук Леся Василівна

Самовисування

4

Миселюк Володимир Миколайович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

5

Сміла Галина Леонтіївна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

6

Солодуха Микола Ісакович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

7

Яворський Володимир Степанович

Самовисування

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 2

8

Вавринюк Тетяна Миколаївна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

9

Галян Оксана Миколаївна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

10

Максимук Лілія Яківна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

11

Оліферук Олександр Петрович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

12

Самчук Мирослава Миколаївна

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 3

13

Маркусь Ольга Миколаївна

Самовисування

14

Маркевич Віктор Петрович

Старовижівською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області

15

Мікоян Ліана Леонідівна

Самовисування

16

Осіїк Надія Володимирівна

Самовисування

17

Павлова Раїса Дмитрівна

Самовисування

18

Фещук Наталія Петрівна

Старовижівською районною організацією Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

19

Цехош Оксана Василівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

20

Шабат Ігор Миколайович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

21

Шустваль Марія Петрівна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 4

22

Івануха Микола Степанович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

23

Матвійчук Михайло Анатолійович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

24

Савчук Олександр Матвійович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

25

Хавень Віталій Іванович

Старовижівською районною організацією Політичної партії «Народний фронт»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 5

26

Зінчук Володимир Владиславович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

27

Карпук Галина Василівна

Самовисування

28

Коваль Юрій Григорович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

29

Михальчук Іван Григорович

Самовисування

30

Сачанюк Богдан Миколайович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

31

Свіржевська Тетяна Павлівна

Самовисування

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 6

32

Євтушик Ольга Матвіївна

Самовисування

33

Зінчук Тетяна Яківна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

34

Курилюк Віталій Володимирович

Самовисування

35

Микитюк Юлія Вікторівна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

36

Павлюк Микола Миколайович

Старовижівською районною організацією Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

37

Рябук Євгенія Іванівна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

38

Савчук Андрій Михайлович

Старовижівською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 7

39

Бурда Андрій Михайлович

Самовисування

40

Залевський Микола Іванович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

41

Мазурчук Лариса Іванівна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

42

Олексюк Майя Петрівна

Самовисування

43

Тищук Андрій Васильович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

44

Ткачук Василь Сергійович

Самовисування

45

Хлопук Юрій Володимирович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

46

Цвид Тетяна Вікторівна

Старовижівською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 8

47

Івчик Павло Олександрович

Самовисування

48

Корецький Микола Петрович

Старовижівською районною організацією Політичної партії «Народний фронт»

49

Лабнюк Володимир Іванович

Самовисування

50

Мазурик Петро Сергійович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

51

Поляк Степан Степанович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

52

Чимрук Галина Василівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

53

Фещук Наталія Григорівна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

54

Шлапай Петро Леонідович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 9

55

Андріюк Анатолій Петрович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

56

Базюк Валерій Васильович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

57

Махонюк Сергій Володимирович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

58

Семенюк Роман Миколайович

Самовисування

59

Стасюк Анна Олександрівна

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

60

Тарасюк Оксана Олександрівна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

61

Тищук Сергій Миколайович

Самовисування

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 10

62

Євтушик Олександра Іванівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

63

Максимець Мирослава Миколаївна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

64

Муравчук Анатолій Степанович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

65

Намісняк Олександр Стефанович

Старовижівською районною організацією Політичної партії «Народний фронт»

66

Нікончук Олександр Пилипович

Старовижівською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області

67

Федчук Микола Павлович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 11

68

Баглик Василь Григорович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

69

Зінчук Володимир Ілліч

Старовижівською районною організацією Політичної партії «Народний фронт»

70

Капітанець Катерина Юхимівна

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

71

Лабнюк Юрій Володимирович

Старовижівською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області

72

Пахолюк Олександр Володимирович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

73

Протачук Тетяна Петрівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

74

Чабан Роман Васильович

Самовисування

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 12

75

Димарчук Олексій Миколайович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

76

Карпук Микола Володимирович

Самовисування

77

Ковтач Петро Вікторович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

78

Маркевич Олександр Володимирович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

79

Пецентій Василь Пилипович

Самовисування

80

Цалай Ростислав Юрійович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 13

81

Ваврищук Віктор Савович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

82

Грейц Сергій Петрович

Старовижівською районною організацією Політичної партії «Народний фронт»

83

Максимчук Олександр Васильович

Самовисування

84

Павлова Тетяна Володимирівна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

85

Чабан Сергій Олександрович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 14

86

Бондар Степан Миколайович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

87

Бринчук Анатолій Іванович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

88

Добиш Олександр Степанович

Самовисування

89

Назарук Дмитро Анатолійович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

90

Ярошевич Анатолій Петрович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 15

91

Кошелюк Анатолій Степанович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

92

Куптій Анатолій Степанович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

93

Смолярчук Віктор Адамович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

94

Тишук Петро Васильович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 16

95

Гитюк Людмила Вадимівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

96

Заболоцький Олександр Андрійович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

97

Пірожик Богдан Володимирович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 17

98

Борис Богдан Васильович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

99

Кабарчук Галина Петрівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

100

Максимук Тетяна Петрівна

Старовижівською районною організацією Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 18

101

Гец Надія Іванівна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

102

Редькович Олександр Петрович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

103

Шуляр Юрій Анатолійович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 19

104

Боть Наталія Василівна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

105

Вавриш Володимир Трохимович

Старовижівською районною організацією Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

106

Веремчук Олександр Єремійович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

107

Ткачук Віра Федорівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

108

Ященко Михайло Володимирович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 20

109

Лисик Галина Григорівна

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

110

Лисик Сергій Миколайович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

111

Шух Іван Олександрович

Самовисування

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 21

112

Гуз Олексій Іванович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

113

Мірчук Валентина Іванівна

Старовижівською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка в Волинській області

114

Савич Ірина Андріївна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

115

Чубара Тетяна Василівна

Самовисування

116

Шевчук Тетяна Олександрівна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

117

Шлапай Михайло Петрович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 22

118

Климук Віктор Васильович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

119

Панасюк Сергій Олександрович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

120

Романчук Наталія Миколаївна

Самовисування

121

Систалюк Микола Миколайович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

122

Шлапай Михайло Михайлович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 23

123

Климук Лариса Леонтіївна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

124

Максимук Ірина Миколаївна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

125

Юхимук Віктор Федорович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

126

Ярмолюк Василь Васильович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 24

127

Косінський Ярослав Павлович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

128

Климук Ольга Василівна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

129

Максимук Павло Васильович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

130

Тумік Василь Дмитрович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 25

131

Барчук Ірина Володимирівна

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

132

Галян Юлія Олександрівна

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

133

Коржан Анатолій Васильович

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

134

Крук Володимир Володимирович

Самовисування

135

Щур Василь Петрович

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

136

Юхимук Василь Федорович

Старовижівською районною організацією Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

137

Юхимук Галина Михайлівна

Самовисування

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 26

138

Баглик Роман Анатолійович

Старовижівською районною організацією Аграрної партії України

139

Бідзюра Людмила Петрівна

Старовижівської районної організації Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина

140

Дейнека Віталій Васильович

Старовижівською районною у Волинській області організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

141

Зинюк Анна Василівна

Старовижівською районною організацією Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»

142

Чикун Марія Федорівна

Старовижівською районною організацією політичної партії «Громадянська позиція»

Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора
17.12.2018
16.12.2018
15.12.2018
14.12.2018
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин