Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олександр Савченко
Олександр Савченко

Губернатор Савченко побував у Старій Вижівці

14:00 07.11.2018
494

Голова ОДА Олександр Савченко з робочим візитом побував у Старій Вижівці.

Про це повідомляють на сайті РДА.

У ході візиту, Олександр Савченко, разом з головою РДА Анатолієм Бринчуком, головою районної ради Юрієм Кудацьким, селищним головою Володимиром Семенюком, головним лікарем Старовижівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталією Капітулою оглянули приміщення Старовижівської аптеки №36, яке в рамках реалізації субпроекту Світового Банку планується переобладнати в Старовижівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

«Приміщення під амбулаторію виявилося невдало підібраним. Тут є і провина місцевої влади. Будемо визначатися з роботами та коштами, які затвердив Світовий Банк. Однозначно вони будуть більшими, бо будівлю ще підбирали два чи три роки тому, вона не пристосована», – поділився враженнями губернатор Савченко.

Голова ОДА проінспектував навчальні приміщення старовижівської школи та умови для виховання і навчання дітей. Він поцікавився матеріально-технічною базою школи, обговорив з керівником закладу питання енергоощадності школи, а також поспілкувався з трудовим колективом та учнями.

Також відвідали Старовижівський районний інклюзивно-ресурсний центр. У закладі надають комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також здійснюють підтримку дітей з особливими освітніми потребами, допомагають їх соціальній адаптації. Очільник області ознайомився із облаштуванням кабінетів для занять з дітками, поспілкувався з працівниками Центру.

Голова облдержадміністрації висловив керівництву району свої міркування та зауваження щодо побаченого. А також на особистому прийомі громадян зустрічався з жителями району з метою вивчення та вирішення їх проблемних питань.
Коментарі
20 листопада
Вчора
18.11.2018
17.11.2018
16.11.2018
15.11.2018
14.11.2018
13.11.2018
12.11.2018
11.11.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин