Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Олександр Савченко і Сергій Шевчук
Олександр Савченко і Сергій Шевчук

У Києві хочуть провести Дні Волині

11:00 26.10.2018
247

З нагоди ювілею ГО «Волинське братство» у 2019 році у Києві планують провести Дні Волині.

Про це стало відомо під час зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Савченка з головою «Волинського братства» Сергієм Шевчуком. Розмова та зустріч відбулися 25 жовтня, повідомляють на офіційній сторінці Олександра Савченка.

«Я представляю тут всіх волинян, які живуть в Києві і за кордоном. Ми маємо міжнародний статус громадської організації «Волинське братство», адже маємо братчиків і в Австралії, і в Європі, і в Канаді, тепер вже і в Криму», - повідомив Сергій Володимирович.

Голова ГО розповів про діяльність організації: там проводять майстер-класи, конкурси, видають книги. Одну з них Сергій Шевчук презентував Олександру Іллічу – «Президенти й дипломати волинського краю».

Ансамбль «Волиняни», яким опікується Братство, брали участь у фестивалях на Волині: співали на «Берегині» та першому всеукраїнському фестивалі повстанської пісні «За Україну! За її волю!».

«Волинське братство» Сергій Шевчук називає одним з найсильніших в Україні.

«Ми згуртовані, ми маємо де збиратися, маємо де проводити заходи. Нас слухають та чують в усьому світі. Ми відвідуємо музеї на Волині – Ігоря Стравінського, «Волинської ікони». Але хочеться робити ще більше», - зазначає активіст.

У 2019 році «Волинському братству» виповнюється 20 років. З нагоди ювілею громадська організація хоче провести Дні Волині в столиці. Зокрема, пропонують орендувати Київський оперний театр та запросити виступити Державний академічний Волинський народний хор, який, за словами Сергія Володимировича, є святом для столиці.

Олександр Савченко схвально відгукнувся про такі наміри та запевнив, що сприятиме культурному розвитку волинян у всіх куточках світу:

«Приємно, що Ви, Сергію Володимировичу, і мене вже зараховуєте до волинян. Ми і тут пробуємо щось робити, організовувати, зрушувати з місця культурну сферу. Разом з тим, маємо і проблеми: музей Лесі Українки в Колодяжному сиплеться, підвал затоплює, музей-скансен у Рожищі теж потребує вкладень. Тому будемо розробляти програму та працювати», - зазначив Олександр Ілліч.

Насамкінець Сергій Шевчук запросив голову облдержадміністрації у світлицю «Волинського братства», аби познайомити його з видатними членами громадської організації та обговорити разом напрямки співпраці.


Коментарі
17 грудня
Вчора
15.12.2018
14.12.2018
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
07.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин