Як в Яревищі пройшло престольне свято

20 Травня 2018, 17:53
1969

Другою Пасхою для села Яревище є престольне свято Вознесенського храму. 

Саме  тоді, у день Вознесіння Господнього,  до старенької церкви поліського села поспішають прихожани та паломники із сусідніх сіл. Цей рік теж не виняток.

Не дивлячись на захмурене небо, древній Свято-Вознесенський храм не міг вмістити у собі вірян, що прийшли розділити радість свята.

Всенічне бдіння розпочав  виходець села протоієрей Валентин Микитюк настоятель храму села Смідин, якому співслужили настоятель храму ієрей Петро та священики із сусідніх сіл.

 А Божественну Літургію та хресний хід очолив благочинний Кримненської округи протоієрей Сергій Никонюк, який також звернувся зі словами проповіді до всіх присутніх та  привітав кожного із престольним празником.

 Святково прибраний храм, спів хористів та священнослужителів, щиро усміхнена малеча  підкреслили велич свята. А піснеспіви про церкву, яка наймиліша для кожного із яревищан викликали у деяких прихожан сльози.

Після хресного ходу, настоятель храму ієрей Петро привітав свою паству із довгоочікуваним святом, подякував священикам, прихожанам та гостям, що не оминули у цей день яревиську святиню на честь Вознесіння, яка уже понад 150 років є оберегом  села.


Коментар
Код блоку:
13/08/2022 Субота
13.08.2022
12.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром