Як у Старій Вижівці проходив тренінг для активних громадян

01 Травня 2018, 12:16
Учасники тренінгу 1405
Учасники тренінгу

У Старій Вижівці пройшов двохденний тренінг від Британської ради.

Навчання проходило 26-27 квітня в центрі зайнятості.

Світлинами учасники та організатори навчання поділилися в соціальній мережі Facebook.

Active Citizens Ukraine – це тренінгові семінари для молоді, які охоплюють вміння ефективної взаємодії для кращого розуміння місцевих громад і глобальної взаємозалежності, питання сталого розвитку для запровадження позитивних змін, навички планування і менеджменту проектів.

«Ось і завершився наш тренінг «Активні громадяни», учасники якого отримали знання та навички, необхідні для впровадження проектів соціальної дії, продуктивних змін та соціального розвитку, а ще – вміння долати стереотипи, величезний заряд енергії, позитиву, чимало емоцій та ідей. Таким чином Старовижівський район поповнився молодими лідерами, які зможуть стати рушіями реформ, будуть сприяти соціальним змінам і забезпечувати сталий розвиток своїх громад. Дякуємо нашим фасилітаторам за тренінг та ваш креатив!», – написала одна з організаторів Людмила Хомич.

‎«Старовижівський район активізовано! Громада готова працювати, планувати та реалізовувати проекти соціальної дії! Були приємно здивовані функціонуванням Старовижівського районного центру зайнятості, котрий під керівництвом Сергія Шеремети розцвітає! Уявіть собі, всередині не лише кімнати відпочинку для працівників, а й душова, ще й кімната матері та дитини! Потрібно брати приклад», – поділилася враженнями фасилітаторка Ірина Гаранчевська.

Голова Смідинської ОТГ Оксана Піцик розповіла, що тренінг їй сподобався і громада вже має ідеї для написання проекту.

«Дуже сподобався тренінг, я взагалі фанатка подібних заходів. По-перше це можливість пізнати щось нове. По-друге – залучення більшої кількості людей до аналізу проблем та пошуку шляхів їх вирішення. По-третє – нові знайомства та обмін досвідом. Була приємно вражена, що багато з присутніх на тренінгу слідкують за новинами  Смідинської громади. Важливо також, що на тренінгу була позитивна атмосфера – те, чого нам часто не вистачає у повсякденному житті. Насправді вдячна всім, хто відгукнувся на запрошення взяти участь у навчанні і два дні напружено попрацював. Як результат маємо три ідеї для написання проекту, які обов'язково втілимо в життя. Вже найближчими вихідними займемося заповненням аплікаційної заявки. Дякую Людмилі Хомич, яка була головним ініціатором заходу. Сергію Шереметі, який генерує просто масу цікавих ідей і показав, що Центр зайнятості може бути платформою для пошуку проектних менеджерів громад (вони зараз на вагу золота у кожній громаді). І звісно окреме спасибі нашим фасилітаторам Ірині та Миколі, які поділилися власними ідеями проектів, цікавими активностями і позитивними емоціями. Тож бажаю усім учасникам тренінгу слідувати девізу  програми «Думай глобально – дій локально».


Коментарі
01 Травня 2018, 15:53
Дуже класні фото
Коментар
Код блоку:
11/08/2022 Четвер
11.08.2022
10.08.2022